๐—ช๐—ฒ๐—ฑ๐˜€๐˜๐—ฟ๐—ถ๐—ท๐—ฑ๐—ฝ๐—ฟ๐—ผ๐—ด๐—ฟ๐—ฎ๐—บ๐—บ๐—ฎ (๐—ฎ๐˜€๐˜€๐—ถ๐˜€๐˜๐—ฒ๐—ป๐˜-)๐˜€๐—ฐ๐—ต๐—ฒ๐—ถ๐—ฑ๐˜€๐—ฟ๐—ฒ๐—ฐ๐—ต๐˜๐—ฒ๐—ฟ๐˜€ ๐—–๐—ข๐—ฉ๐—ฆ ๐—ข๐˜€๐˜€-๐—จ๐—ฑ๐—ฒ๐—ป ๐—ฒ.๐—ผ. ๐Ÿฑ ๐—บ๐—ฒ๐—ถ - ๐Ÿญ๐Ÿต ๐—บ๐—ฒ๐—ถ



Donderdag 05-05-2022
๐—ฆ๐—ฒ๐—ป๐—ถ๐—ผ๐—ฟ๐—ฒ๐—ป;
4e klasse H; 20:00u, FC De Rakt 1 (Uden) - SCMH 1 (Mariaheide), Johnny van Geffen


Zaterdag 07-05-2022

๐—๐—ฒ๐˜‚๐—ด๐—ฑ;
Onder 21, Divisie 1A; 15:00u, Willem II O21 (Tilburg) - ADO Den Haag O21, Bilal Sahiner (assistent-scheidsrechter).
Onder 21, Divisie 2A; 14:30u, Vitesse O21 - sc Heerenveen O21, Jeffery Adu Boahen (assistent-scheidsrechter).
Divisie 7K; 13:15u, Schijndel/DE WIT JO17-1 - Bladella JO17-1, Henk Vissers.


๐—ฆ๐—ฒ๐—ป๐—ถ๐—ผ๐—ฟ๐—ฒ๐—ป;
3e divisie A; 18:00u, VVSB 1 (Noordwijkerhout) - Staphorst 1, Wouter Linders (assistent-scheidsrechter).
3e klasse F; 15:00u, MVV'58 2 (Meteren) - Herovina 2, Henk Duijs.


Zondag 08-05-2022

๐—ฆ๐—ฒ๐—ป๐—ถ๐—ผ๐—ฟ๐—ฒ๐—ป;
3e divisie B; 14:00u, JOS Watergraafsmeer 1 (Amsterdam) - Dongen 1, Rick van Rijn (assistent-scheidsrechter).
Hoofdklasse B; 14:30u, RKSV Minor (Nuth, Zuid Limburg) - RKZVC (Zieuwent), Olaf Lamers (assistent-scheidsrechter).
1e klasse D; 11:00u, UDI'19/CSU VR1 (Uden) - OVV'67 VR1 (Oosteneind), Jo van Geffen.
2e klasse H; 14:30u, Beerse Boys 1 - NWC 1 (Asten), Aron Ulijn.
2e klasse H; 14:30u, SV Someren 1 - RKVVO 1 (Veldhoven), Lambert van de Ven.
3e klasse D; 14:30u, Hapse Boys 1 - Melderslo 1, Wessel Timmers.
4e klasse F; 14:30u, HVV Helmond 1 - ONDO 1, Teun van Breda.
4e klasse G; 14:30u, Toxandria 1 (Rijkevoort) - VIOS'38 1 (Beugen), Piรซrrรจ-Lรฉon Cornelissen.
4e klasse G; 14:30u, Montagnards 1 (Bergen, Limburg) - De Zwaluw 1 (Oeffelt), Richard Vissers.
4e klasse H; 14:30u, Gassel 1, NLC'03 1, Johnny van Geffen.
4e klasse H; 14:30u, SIOL 1 (Katwijk, Cuijk) - Festilent 1 (Zeeland), Theo Straatman.
5e klasse E; 14:30u, Fudicia 1 (De Rips) - WHV 1 (Loosbroek), Jeffery Adu Boahen.



Maandag 09-05-2022
๐—๐—ฒ๐˜‚๐—ด๐—ฑ;
Hoofdklasse K; 20:15u, JVC Cuijk JO19-1 - DAW Schaijk JO19-1, Henk Vissers.


Dinsdag 10-05-2022
๐—ฆ๐—ฒ๐—ป๐—ถ๐—ผ๐—ฟ๐—ฒ๐—ป;
1e klasse C; 19:15u, Woudenberg 1 - GRC-14 1, Roy Schuurmans.


Donderdag 12-05-2022
๐—ฆ๐—ฒ๐—ป๐—ถ๐—ผ๐—ฟ๐—ฒ๐—ป;
Reserve 3e klasse G; 20:00u, UDI'19/CSU 3 (Uden) - DAW Schaijk 3, Hans van Uden.
1e klasse C; 20:00u, Rhode/VSB 1 (Sint-Oedenrode) - Berghem Sport 1, Roy Schuurmans.
2e klasse H; 19:15u, Hilvaria 1 (Hilvarenbeek) - Beerse Boys 1, Ron Kerkhof.
4e klasse F; 19:15u, Mariahout 1 - VOW 1 (Zijtaart), Johnny van Geffen.
4e klasse H; 20:00u, SCMH 1 (Mariaheide) - SIOL 1 (Katwijk, Cuijk), Peter Theunisz.
4e klasse H; 20:00u, Festilent 1 (Zeeland) - Juliana Mill 1, Wessel Timmers.
4e klasse H; 20:00u, Herpinia 1 (Herpen) - Gassel 1, Jeffery Adu Boahen.
4e klasse H; 19:15u, Cito 1 (Oss) - Vesta'19 1, Teun van Breda.
4e klasse H; 19:15u, NLC'03 1 (Lith) - Ulysses 1 (Megen), Piรซrrรจ-Lรฉon Cornelissen.
5e klasse E; 19:15u, VCO 1 ('t Oventje, Zeeland) - HBV 1 (Beers), Jo van Geffen.
5e klasse E; 20:00u, VCA 1 (Sint Agatha) - MVC 1 (De Mortel), Henk Vissers.


Zaterdag 14-05-2022
๐—๐—ฒ๐˜‚๐—ด๐—ฑ;
Hoofdklasse K; 15:00u, HVCH JO19-1 (Heesch) - Margriet JO19-1 (Oss), Mario van Munster.
Hoofdklasse L; 15:15u, Someren JO19-1 - Mierlo Hout JO19-1, Ad Spierings.
Divisie 6E; 15:00u, Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 (Veghel) - Scharn JO17-1, Jos Poorts
Divisie 5E; 14:00u, Wittenhorst JO15-1 (Horst) - SV Unitas'59 JO15-1, Jo van Geffen.
Divisie 5E; 13:15u, Gemert JO15-1 - UDI'19/CSU JO15-1, Richard Vissers.

Divisie 1E; 11:00u, UNA JO14-1 - De Meern JO14-1, Henk Vissers.

๐—ฆ๐—ฒ๐—ป๐—ถ๐—ผ๐—ฟ๐—ฒ๐—ป;
2e divisie Jack's League; 14:30u, GVVV 1 (Veenendaal) - ASWH 1, Wouter Linders (assistent-scheidsrechter).
3de divisie A; 14:30u, Ajax (Amsterdam) - ACV (Assen), Rick van Rijn (assistent-scheidsrechter).
3e klasse F; 14:30u, Haaften 2 - Kerkwijk 2, Henk Duijs.


Zondag 15-05-2022

๐—ฆ๐—ฒ๐—ป๐—ถ๐—ผ๐—ฟ๐—ฒ๐—ป;
3e divisie B; 14:30u, OFC 1 (Oostzaan) - Unitas 1 (Gorinchem), Bilal Sahiner (assistent-scheidsrechter).
Reserve hoofdklasse; 11:15u, Erp 2 - Wittenhorst 2, Johnny van Geffen.
1e klasse D; 14:30u, Venlosche Boys 1 - SSS'18 1 (Overloon), Aron Ulijn.
2e klasse H; 14:30u, Mierlo Hout 1 - Oirschot Vooruit 1, Wessel Timmers.
3e klasse C; 14:30u, FCV-Venlo 1 - RKVV Haelen, Peter Theunisz.
3e klasse D; 14:30u, Hapse Boys 1 - Groesbeekse Boys 1, Richard Vissers.
4e klasse F; 14:30u, S.V. Brandevoort 1 (Helmond) - ONDO 1 (Heusden, Asten), Theo Straatman.
4e klasse H; 14:30u, Herpinia 1 (Herpen) - Cito 1 (Oss), Ron Kerkhof.
5e klasse C; 14:30u, Nieuw Woensel 1 (Eindhoven) - RKSVN 1 (Neer, Limburg), Hans van Uden.
5e klasse D; 14:30u, SVS 1 (Stevensbeek) - S.V. Lottum 1, Teun van Breda.
5e klasse E; 14:30u, WHV 1 (Loosbroek) - SV DWSH'18 1, Piรซrrรจ-Lรฉon Cornelissen.


Donderdag 19-05-2022
๐—ฆ๐—ฒ๐—ป๐—ถ๐—ผ๐—ฟ๐—ฒ๐—ป;
4e klasse H; 19:15u, Cito 1 (Oss) - NLC'03 1 (Lith), Arno van Uden.